!--

Боулинг "New York City"

Для гри в боулінг не потрібно фізичної підготовки, але вона потребує певної концентрації, гарного настрою та азарту. Ця гра колективна і, як правило, проводиться у добрій компанії. На кожній із 4-х доріжок можуть грати до 5 осіб, напої, їжу вам принесуть із наших ресторанів до столика граючих. Боулінг дизайн зроблений в стилі нічного Нью-Йорка. Сюжети намальовані флюорисцентними фарбами, які світяться в темряві, що надає дивовижну атмосферу всередині закладу. Одна з доріжок з лотками, що піднімаються, дає можливість грати нашим маленьким боулінгістам.

боулинг

Батут "Невагомість"

Стрибки – це найкращий спосіб швидко підняти ваш настрій, стабілізувати психологічний стан, позбавити стресу та втоми. Ми даруємо веселість, радість та сміх, забезпечуємо зарядом енергії, бадьорості та прекрасного самопочуття.

Гральний зал "Прайд"

Дитячий майданчик складається з дитячого лабіринту та зони гральних автоматів.
Дитячий лабіринт розрахований для дітей віком від 2 років. В ігровій зоні знаходяться відеосимулятори гонок та інших захоплюючих ігор. Конструкція Лабіринту передбачає безпечне перебування Вашої дитини. Проглядаються стіни Лабіринту дають Вам повну можливість бачити та контролювати дитину.

детская площадка прайд